Skip to Content
Notice

Membership of the Senior Executive Service Standing Performance Review Boards

Action

Notice Of Department Of Justice's Standing Members Of The Senior Executive Service Performance Review Boards.

Summary

Pursuant to the requirements of 5 U.S.C. 4314(c)(4), the Department of Justice announces the membership of its 2012 Senior Executive Service (SES) Standing Performance Review Boards (PRBs). The purpose of a PRB is to provide fair and impartial review of SES performance appraisals, bonus recommendations and pay adjustments. The PRBs will make recommendations regarding the final performance ratings to be assigned, SES bonuses and/or pay adjustments to be awarded.

 

Table of Contents Back to Top

FOR FURTHER INFORMATION CONTACT: Back to Top

Terence L. Cook, Director, Human Resources, Justice Management Division, Department of Justice, Washington, DC 20530; (202) 514-4350.

Lee J. Lofthus,

Assistant Attorney General for Administration.

Name Position title
Office of the Attorney General—OAG  
GRINDLER, GARY CHIEF OF STAFF.
DELERY, STUART COUNSELOR TO THE ATTORNEY GENERAL.
GREENFELD, HELAINE ANN COUNSELOR TO THE ATTORNEY GENERAL.
MORAN, MOLLY COUNSELOR TO THE ATTORNEY GENERAL.
PHILLIPS, CHANNING COUNSELOR TO THE ATTORNEY GENERAL.
RICHARDSON, MARGARET DEPUTY CHIEF OF STAFF AND COUNSELOR.
Office of the Deputy Attorney General—ODAG  
GOLDBERG, STUART PRINCIPAL ASSOCIATE DEPUTY ATTORNEY GENERAL.
MARGOLIS, DAVID ASSOCIATE DEPUTY ATTORNEY GENERAL.
BURROWS, CHARLOTTE ASSOCIATE DEPUTY ATTORNEY GENERAL.
REICH, STEVEN ASSOCIATE DEPUTY ATTORNEY GENERAL.
SCHOOLS, SCOTT N. ASSOCIATE DEPUTY ATTORNEY GENERAL.
OHLSON, KEVIN A. CHIEF, PROFESSIONAL MISCONDUCT REVIEW UNIT.
GOLDSMITH, ANDREW NATIONAL CRIMINAL DISCOVERY COORDINATOR.
Office of the Associate Attorney General—OASG  
TAYLOR, ELIZABETH GORDON PRINCIPAL DEPUTY ASSOCIATE ATTORNEY GENERAL.
CHUN, A. MARISA DEPUTY ASSOCIATE ATTORNEY GENERAL.
HIRSCH, SAMUEL DEPUTY ASSOCIATE ATTORNEY GENERAL.
MCEVOY, JULIA DEPUTY ASSOCIATE ATTORNEY GENERAL.
Office of the Solicitor General—OSG  
SRINIVASAN, SHRIKANTH PRINCIPAL DEPUTY SOLICITOR GENERAL.
DREEBEN, MICHAEL R. DEPUTY SOLICITOR GENERAL.
KNEEDLER, EDWIN S. DEPUTY SOLICITOR GENERAL.
STEWART, MALCOLM L. DEPUTY SOLICITOR GENERAL.
Antitrust Division—ATR  
WAYLAND, JOSEPH PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
HAMMOND, SCOTT D. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
OVERTON, LESLIE DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
O'SULLIVAN, CATHERINE G. CHIEF, APPELLATE SECTION.
POTTER, ROBERT A. CHIEF, LEGAL POLICY SECTION.
ARMINGTON, ELIZABETH J. ECONOMIST ADVISOR.
BRINK, PATRICIA A. ATTORNEY ADVISOR.
CONNOLLY, ROBERT E. CHIEF, PHILADELPHIA FIELD OFFICE.
CURRIE, DUNCAN S. CHIEF, DALLAS FIELD OFFICE.
DAVIS, NEZIDA S. CHIEF, ATLANTA FIELD OFFICE.
FAMILANT, NORMAN CHIEF, ECONOMIC LITIGATION SECTION.
HAND, EDWARD T. CHIEF, FOREIGN COMMERCE SECTION.
KING, THOMAS D. EXECUTIVE OFFICER.
KRAMER II, J. ROBERT DIRECTOR OF OPERATIONS.
MAJURE, WILLIAM ROBERT DIRECTOR OF ECONOMICS.
MCEVOY, DEIRDRE A. CHIEF, NEW YORK FIELD OFFICE.
PETRIZZI, MARIBETH CHIEF, LITIGATION II SECTION.
PHELAN, LISA M. CHIEF, NATIONAL CRIMINAL ENFORCEMENT SECTION.
PRICE JR., MARVIN N. CHIEF, CHICAGO FIELD OFFICE.
READ, JOHN R. CHIEF, LITIGATION III SECTION.
SIEGEL, MARC DIRECTOR OF CRIMINAL ENFORCEMENT.
TIERNEY, JAMES J. CHIEF, NETWORKS AND TECHNOLOGY ENFORCEMENT SECTION.
MCSWEENY, TERRELL SENIOR COUNSEL, COMPETITION POLICY.
WARREN, PHILLIP H. CHIEF, SAN FRANCISCO FIELD OFFICE.
WATSON, SCOTT M. CHIEF, CLEVELAND FIELD OFFICE.
WERDEN, GREGORY J. ECONOMIST ADVISOR.
Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms, and Explosives—ATF  
BRANDON, THOMAS E. DEPUTY DIRECTOR.
TURK, RONALD B. ASSISTANT DIRECTOR, FIELD OPERATIONS.
HERKINS, STEPHEN C. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, FIELD OPERATIONS (PROGRAMS).
GRAHAM, ZEBEDEE T. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, FIELD OPERATIONS-EAST.
GLEYSTEEN, MICHAEL P. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, FIELD OPERATIONS-CENTRAL.
MARTIN, STEPHEN K. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, FIELD OPERATIONS-WEST.
BOXLER, MICHAEL DEPUTY DIRECTOR, TEDAC.
CHAIT, MARK R. EXECUTIVE ASSISTANT TO THE DIRECTOR.
NEWELL, WILLIAM D. SPECIAL ASSISTANT TO THE ASSISTANT DIRECTOR (MANAGEMENT).
HERBERT, ARTHUR W. ASSISTANT DIRECTOR, ENFORCEMENT PROGRAM AND SERVICES.
CZARNOPYS, GREGORY P. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, FORENSIC SERVICES.
FICARETTA, TERESA G. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, ENFORCEMENT PROGRAM AND SERVICES.
HOLGATE, HENRY R. ASSISTANT DIRECTOR, SCIENCE AND TECHNOLOGY/CIO.
MCDERMOND, JAMES E. ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF STRATEGIC INTELLIGENCE AND INFORMATION.
MCMAHON JR., WILLIAM G. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF PROFESSIONAL RESPONSIBILITY AND SECURITY OPERATIONS.
MICHALIC, VIVIAN B. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, MANAGEMENT.
POTTER, MARK W. ASSISTANT DIRECTOR, MANAGEMENT AND CHIEF FINANCIAL OFFICER.
STINNETT, MELANIE S. DEPUTY CHIEF COUNSEL.
TORRES, JULIE ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF PROFESSIONAL RESPONSIBILITY AND SECURITY OPERATIONS.
TORRES, JOHN A. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF STRATEGIC INTELLIGENCE AND INFORMATION.
RICHARDSON, MARVIN G. DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF PUBLIC AND GOVERNMENTAL AFFAIRS.
STOOP, THERESA R. ASSISTANT DIRECTOR, HUMAN RESOURCES AND PROFESSIONAL DEVELOPMENT.
GOLD, VICTORIA DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, IT/CIO.
LOOS, ELEANER R. ASSOCIATE CHIEF COUNSEL, LITIGATION.
SWEETOW, SCOTT SPECIAL AGENT IN CHARGE, ATLANTA.
THOMAS, GUY N. SPECIAL AGENT IN CHARGE, BOSTON.
DIXIE, WAYNE SPECIAL AGENT IN CHARGE, CHARLOTTE.
FORD, WILFRED L. SPECIAL AGENT IN CHARGE, CHICAGO.
BROWNING, ROBERT J. SPECIAL AGENT IN CHARGE, COLUMBUS.
CHAMPION, ROBERT R. SPECIAL AGENT IN CHARGE, DALLAS.
TRAVER, ANDREW L. SPECIAL AGENT IN CHARGE, DENVER.
MCCAIN, DAVID SPECIAL AGENT IN CHARGE, DETROIT.
KING, MELVIN SPECIAL AGENT IN CHARGE, HOUSTON.
BOGDALEK, STEVEN SPECIAL AGENT IN CHARGE, LOS ANGELES.
BARRERA, HUGO J. SPECIAL AGENT IN CHARGE, MIAMI.
ANDERSON, GLENN N. SPECIAL AGENT IN CHARGE, NASHVILLE.
DURHAM, PHILLIP M. SPECIAL AGENT IN CHARGE, NEW ORLEANS.
ANARUMO, JOSEPH SPECIAL AGENT IN CHARGE, NEW YORK.
HORACE, MATTHEW W. SPECIAL AGENT IN CHARGE, NEWARK.
MIXELL, SHEREE SPECIAL AGENT IN CHARGE, PHILADELPHIA.
ATTEBERRY, THOMAS SPECIAL AGENT IN CHARGE, PHOENIX.
RIEHL, JOSEPH M. SPECIAL AGENT IN CHARGE, SAN FRANCISCO.
CRENSHAW, KELVIN N. SPECIAL AGENT IN CHARGE, SEATTLE.
ZAPOR, BERNARD J. SPECIAL AGENT IN CHARGE, ST. PAUL.
O'BRIEN, VIRGINIA T. SPECIAL AGENT IN CHARGE, TAMPA.
Bureau of Prisons—BOP  
SAMUELS JR., CHARLES E. DIRECTOR.
KANE, THOMAS R. DEPUTY DIRECTOR.
DALIUS JR., WILLIAM F. ASSISTANT DIRECTOR, ADMINISTRATION DIVISION.
JOSLIN, DANIEL ASSISTANT DIRECTOR, HUMAN RESOURCES MANAGEMENT DIVISION.
MITCHELL, MARY M. ASSISTANT DIRECTOR, INDUSTRIES, EDUCATION AND VOCATIONAL TRAINING DIVISION.
MARBERRY, HELEN J. ASISTANT DIRECTOR, PROGRAM REVIEW DIVISION.
SIBAL, PHILIP SENIOR DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, INDUSTRIES, EDUCATION AND VOCATIONAL TRAINING DIVISION.
THIGPEN SR., MORRIS L. DIRECTOR, NATIONAL INSTITUTE OF CORRECTIONS.
GROSS, BRADLEY T. SENIOR DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, ADMINISTRATION DIVISION.
GARRETT, JUDITH ASSISTANT DIRECTOR, INFORMATION, POLICY AND PUBLIC AFFAIRS DIVISION.
THOMPSON, SONYA SENIOR DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, INFORMATION, POLICY AND PUBLIC AFFAIRS DIVISION.
HOLLEMBAEK, STEPHANIE SENIOR DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, HEALTH SERVICES DIVISION.
HYLE, KENNETH SENIOR DEPUTY GENERAL COUNSEL, OGC.
KENNEY, KATHLEEN M. ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF GENERAL COUNSEL.
KENDALL, PAUL F. SENIOR COUNSEL, OGC.
DAVIS, BLAKE ASSISTANT DIRECTOR, CORRECTIONAL PROGRAMS DIVISION.
HICKEY, DEBORAH SENIOR DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, CORRECTIONAL PROGRAMS DIVISION.
EICHENLAUB, LOUIS C. REGIONAL DIRECTOR, MIDDLE ATLANTIC REGION.
QUINTANA, FRANCISCO J. WARDEN, FMC, LEXINGTON, KY.
HOLLAND, JAMES WARDEN, FCI, MANCHESTER, KY.
HOGSTEN, KAREN F. WARDEN, FCI, MCDOWELL, WV.
IVES, RICHARD B. WARDEN, USP, MCCREARY, KY.
CARAWAY, JOHN WARDEN, FCI, CUMBERLAND, MD.
REVELL, SARA M. COMPLEX WARDEN-FMC, FCC, BUTNER, NC.
STEPHENS, DELORES WARDEN, FCI, MEMPHIS, TN.
ZYCH, CHRISTOPHER WARDEN, USP, LEE COUNTY, VA.
WILSON, ERIC D. COMPLEX WARDEN, FCC, PETERSBURG, VA.
ZIEGLER, JOEL WARDEN, FCI, BECKLEY, WV.
O'BRIEN, TERENCE T. WARDEN, USP, HAZELTON, WV.
LAIRD, PAUL A. REGIONAL DIRECTOR, NORTH CENTRAL REGION.
DANIELS, CHARLES A. WARDEN-USP, FCC, FLORENCE, CO.
BERKEBILE, DAVID COMPLEX WARDEN, FCC, FLORENCE, CO.
CROSS JR., JAMES. WARDEN, FCI, GREENVILLE, IL.
WARNER, WENDY J. WARDEN, USP, MARION, IL.
RIOS, RICARDO WARDEN, FCI, PEKIN, IL.
MAYE, CLAUDE WARDEN, USP, LEAVENWORTH, KS.
JETT, BRIAN R. WARDEN, FMC, ROCHESTER, MN.
WERLINGER, ROBERT WARDEN, FCI, OXFORD, WI.
NORWOOD, JOSEPH L. REGIONAL DIRECTOR, NORTHEAST REGION.
GRONDOLSKY, JEFF F. WARDEN, FMC, DEVENS, MA.
SCHULT, DEBORAH G. WARDEN, FCI, BERLIN, NH.
SHARTLE, JOHN T. WARDEN, FCI, FAIRTON, NJ.
ZICKEFOOSE, DONNA R. WARDEN, FCI, FORT DIX, NJ.
HASTINGS, SUZANNE R. WARDEN, MCC, NEW YORK, NY.
BILLINGSLEY, TERRY L. WARDEN, FCI, OTISVILLE, NY.
HOLT, RONNIE R. WARDEN, FCC, ALLENWOOD, PA.
EBBERT, DAVID WARDEN, USP, CANAAN, PA.
THOMAS, JEFFREY E. WARDEN, USPI, LEWISBURG, PA.
MEEKS, BOBBY WARDEN, FCI, MCKEAN, PA.
HUFFORD, HOWARD L. WARDEN, FCI, SCHUYLKILL, PA.
MALDONADO JR., GERARDO REGIONAL DIRECTOR, SOUTH CENTRAL REGION.
YOUNG JR., JOSEPH P. COMPLEX WARDEN, FCC, OAKDALE, LA.
MARTINEZ, RICARDO COMPLEX WARDEN, FCC, POLLUCK, LA.
UPTON, JODY WARDEN, FCI, EL RENO, OK.
KASTNER, PAUL A. WARDEN, FTC, OKLAHOMA CITY, OK.
FOX, JOHN B. COMPLEX WARDEN-USP2, FCC, BEAUMONT, TX.
KEFFER, JOSEPH WARDEN, FMC, CARSWELL, TX.
ROY, KEITH WARDEN, FCI, THREE RIVERS, TX.
HOLT, RAYMOND E. REGIONAL DIRECTOR, SOUTHEAST REGION.
RATHMAN, JOHN T. WARDEN, FCI, TALLADEGA, AL.
JARVIS, TAMYRA COMPLEX WARDEN-USP2, FCC, COLEMAN, FL.
LOCKETT, CHARLES L. WARDEN-USP, COLEMAN 1, COLEMAN, FL.
AUGUSTINE, PAIGE A. WARDEN, FCI MARIANNA, FL.
TAYLOR, WILLIAM WARDEN, FDC, MIAMI, FL.
KELLER, JEFFERY A. WARDEN, USP, ATLANTA, GA.
HAYNES, ANTHONY WARDEN, FCI, JESUP, GA.
LONGLEY, ARCHELAUS COMPLEX WARDEN, FCC, YAZOO CITY, MS.
DREW, DARLENE WARDEN, FCI, BENNETTSVILLE, SC.
ATKINSON, KENNETH R. WARDEN, FCI, EDGEFIELD, SC.
RIVERA, MILDRED WARDEN, FCI, ESTILL, SC.
MARTINEZ, JERRY C. WARDEN, MDC, GUAYNABO, PUERTO RICO.
CASTILLO, JUAN D. REGIONAL DIRECTOR, WESTERN REGION.
SMITH, DENNIS R. WARDEN, FCI, PHOENIX, AZ.
APKER JR., LIONEL C. COMPLEX WARDEN-USP, FCC, TUCSON, AZ.
COPENHAVER, PAUL J. WARDEN, USP, ATWATER, CA.
BABCOCK, MIKE H. WARDEN, FCI, HERLONG, CA.
SANDERS, LINDA L. COMPLEX WARDEN, FCC, LOMPOC, CA.
THOMAS, LINDA WARDEN, MDC, LOS ANGELES, CA.
MCGREW, LINDA T. COMPLEX WARDEN, FCC, VICTORVILLE, CA.
Civil Division—CIV  
BRINKMANN, BETH S. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
GERSHENGORN, IAN H. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
FRIMPONG, MAAME DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
HAUCK, BRIAN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
ANDERSON, DANIEL R DEPUTY DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
ZWICK, KENNETH L. DIRECTOR, OFFICE OF MANAGEMENT PROGRAMS.
BAXTER, FELIX V. BRANCH DIRECTOR.
BRANDA, JOYCE R. DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
COPPOLINO, ANTHONY J. SPECIAL LITIGATION COUNSEL.
DAVIDSON, JEANNE E. DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
SNEE, BRYANT G. DEPUTY DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
FARGO, JOHN J. DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
FROST, PETER F. DIRECTOR, AVIATION AND ADMIRALTY SECTION.
BHATTACHARYA, RUPA DIRECTOR, CONSTITUTIONAL AND SPECIALIZED TORT LITIGATION SECTION.
GLYNN, JOHN PATRICK DIRECTOR, ENVIRONMENTAL TORT LITIGATION SECTION.
GRANSTON, MICHAEL D. DEPUTY DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
HAUSKEN, GARY L. SENIOR PATENT ATTORNEY.
HOLLIS, ROBERT MARK DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
HUGHES, TODD M. DEPUTY DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
HUNT, JOSEPH H. BRANCH DIRECTOR.
GARVEY, VINCENT M. DEPUTY BRANCH DIRECTOR.
SHAPIRO, ELIZABETH J. DEPUTY BRANCH DIRECTOR.
HUSSEY, THOMAS W. SPECIAL IMMIGRATION COUNSEL.
COLLETTE, MATTHEW. DEPUTY DIRECTOR, APPELLATE STAFF.
KIRSCHMAN JR., ROBERT E. DEPUTY DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
KLINE, DAVID J. DIRECTOR, OFFICE OF IMMIGRATION LITIGATION, DISTRICT COURT.
KOHN, J. CHRISTOPHER DIRECTOR, COMMERCIAL LITIGATION BRANCH.
LETTER, DOUGLAS DIRECTOR, APPELLATE STAFF.
STERN, MARK B. APPELLATE LITIGATION COUNSEL.
BIDDLE, BARBARA DEPUTY DIRECTOR, APPELLATE BRANCH.
LIEBER, SHEILA M. DEPUTY BRANCH DIRECTOR.
LOEB, ROBERT M. SENIOR LEVEL APELLATE COUNSEL.
MCCONNELL, DAVID M. DIRECTOR, OFFICE OF IMMIGRATION LITIGATION, APPELLATE SECTION.
MCINTOSH, SCOTT R. SENIOR LEVEL APELLATE COUNSEL.
O'MALLEY, BARBARA B. SPECIAL LITIGATION COUNSEL, AVIATION AND ADMIRALTY SECTION.
PYLES, PHYLLIS J. DIRECTOR, FEDERAL TORT CLAIMS ACT SECTION.
RICKETTS, JENNIFER D. BRANCH DIRECTOR.
ROGERS, MARK W. SENIOR TRIAL ATTORNEY, CONSTITUTIONAL SECTION.
RUDY, SUSAN K. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
STEMPLEWICZ, JOHN SENIOR TRIAL ATTORNEY.
BLUME, MICHAEL DIRECTOR, CONSUMER PROTECTION BRANCH.
KISOR, COLIN SENIOR TRIAL ATTORNEY, OFFICE OF IMMIGRATION LITIGATION.
LATOUR, MICHELLE DEPUTY DIRECTOR, OFFICE OF IMMIGRATION LITIGATION, APPELLATE SECTION.
Civil Rights Division—CRT  
SAMUELS, JOCELYN PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
AUSTIN, ROY DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
FRIEL, GREGORY DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
COLANGELO, MATTHEW DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
SCHULTZ, VICTORIA DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
GINSBURG, JESSICA A. COUNSEL TO THE ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
MCCONKEY, MILTON EXECUTIVE OFFICER.
KENNEBREW, DELORA CHIEF, EMPLOYMENT LITIGATION SECTION.
KAPPELHOFF, MARK JOHN CHIEF, CRIMINAL SECTION.
MOOSSY, ROBERT J. PRINCIPAL DEPUTY CHIEF, CRIMINAL SECTION.
KOWALSKI, BARRY F. SPECIAL LEGAL COUNSEL.
BHARGAVA, ANURIMA CHIEF, EDUCATIONAL OPPORTUNITIES SECTION.
ROSENBAUM, STEVEN H. CHIEF, HOUSING AND CIVIL ENFORCEMENT SECTION.
JANG, DEEANA L. CHIEF, COORDINATION AND REVIEW SECTION.
HERREN JR., THOMAS C. CHIEF, VOTING SECTION.
WERTZ, REBECCA PRINCIPAL DEPUTY CHIEF, VOTING SECTION.
FLYNN, DIANA KATHERINE CHIEF, APPELLATE SECTION.
GROSS, MARK L. COMPLAINT ADJUDICATION OFFICER.
SILVER, JESSICA D. SENIOR APPELLATE COUNSEL.
NICHOL, ALLISON CHIEF, DISABILITY RIGHTS SECTION.
FORAN, SHEILA SPECIAL LEGAL COUNSEL, DISABILITY RIGHTS.
SMITH, JONATHAN M. CHIEF, SPECIAL LITIGATION SECTION.
BROWN-CUTLAR, SHANETTA Y. COUNSEL TO THE SPECIAL LITIGATION SECTION CHIEF.
Criminal Division—CRM  
RAMAN, MYTHILI PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL & CHIEF OF STAFF.
BLANCO, KENNETH A. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
BROWN, MARY PATRICE DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
WEINSTEIN, JASON DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
SWARTZ, BRUCE CARLTON DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
AINSWORTH, PETER J. SENIOR COUNSEL, OFFICE OF OVERSEAS PROSECUTORIAL DEVELOPMENT ASSISTANCE AND TRAINING.
ALEXANDRE, CARL DIRECTOR, OPDAT.
CALVERY, JENNIFER CHIEF, ASSET FORFEITURE AND MONEY LAUNDERING SECTION.
CARROLL, OVIE DIRECTOR, CYBERCRIME LABORATORY, COMPUTER CRIME AND INTELLECTUAL PROPERTY SECTION.
CARWILE, P. KEVIN CHIEF, CAPITAL CASE UNIT.
LYNCH JR., JOHN T. CHIEF, COMPUTER CRIME, AND INTELLECTUAL PROPERTY SECTION.
FELTON, KATHLEEN A. DEPUTY CHIEF, APPELLATE SECTION.
HULSER, RAYMOND DEPUTY CHIEF, PUBLIC INTEGRITY SECTION.
JONES, JOSEPH M. SENIOR COUNSEL FOR INTERNATIONAL DEVELOPMENT AND TRAINING.
KING, DAMON A. SENIOR LITIGATION COUNSEL, CHILD EXPLOITATION AND OBSCENITY SECTION.
KNOX, JEFFREY H. DEPUTY CHIEF FOR LITIGATION.
MASCHINO, KARL J. EXECUTIVE OFFICER.
MCHENRY, TERESA L. CHIEF, HUMAN RIGHTS AND SPECIAL PROSECUTIONS SECTION.
MCINERNEY, DENIS J. CHIEF, FRAUD SECTION.
MORRIS, BRENDA K. SENIOR LITIGATION COUNSEL.
O'BRIEN, PAUL M. DIRECTOR, OFFICE OF ENFORCEMENT OPERATIONS.
OHR, BRUCE G. COUNSELOR FOR TRANSNATIONAL ORGANIZED CRIME AND INTERNATIONAL AFFAIRS.
OOSTERBAAN, ANDREW CHIEF, CHILD EXPLOITATION AND OBSCENITY SECTION.
PAINTER, CHRISTOPHER M. SENIOR COUNSEL FOR CYBERCRIME.
POPE, AMY COUNSELOR TO THE ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
RAABE, WAYNE C. DEPUTY CHIEF, NARCOTIC AND DANGEROUS DRUG SECTION.
RAMASWAMY, JAIKUMAR DEPUTY CHIEF, ASSET FORFEITURE AND MONEY LAUNDERING SECTION.
ROBINSON, STEWART C. SENIOR JUSTICE FOR THE EUROPEAN UNION AND INTERNATIONAL CRIMINAL MATTERS.
RODRIGUEZ, MARY D. DEPUTY DIRECTOR, OFFICE OF INTERNATIONAL AFFAIRS.
ROSENBAUM, ELI M. DIRECTOR, HUMAN RIGHTS ENFORCEMENT STRATEGY AND POLICY.
SMITH, JOHN “JACK” L. CHIEF, PUBLIC INTEGRITY SECTION.
STEMLER, PATTY MERKAMP CHIEF, APPELLATE SECTION.
TREVILLIAN IV, ROBERT C. DIRECTOR, INTERNATIONAL CRIMINAL INVESTIGATIVE TRAINING ASSISTANCE PROGRAM.
TRUSTY, JAMES CHIEF, ORGANIZED CRIME AND GANG SECTION.
WARLOW, MARY ELLEN DIRECTOR, OFFICE OF INTERNATIONAL AFFAIRS.
WEBB, JANET D. DEPUTY DIRECTOR, OFFICE OF ENFORCEMENT OPERATIONS.
WROBLEWSKI, JONATHAN J. DIRECTOR, OFFICE OF POLICY AND LEGISLATION.
WYATT, ARTHUR G. CHIEF, NARCOTIC AND DANGEROUS DRUG SECTION.
WYDERKO, JOSEPH SENIOR COUNSEL FOR APPEALS, APPELLATE SECTION.
Environmental and Natural Resources Division—ENRD  
DREHER, ROBERT E. PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
SHENKMAN, ETHAN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
WILLIAMS, JEAN E. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL (ENVIRONMENTAL CRIMES AND WILDLIFE AND MARINE RESOURCES SECTIONS).
SILVERMAN, STEVEN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
GELBER, BRUCE S. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
ALEXANDER, S. CRAIG CHIEF, INDIAN RESOURCES SECTION.
BARSKY, SETH CHIEF, WILDLIFE AND MARINE RESOURCES.
CLARK II, TOM C. DEPUTY CHIEF, NATURAL RESOURCES SECTION.
COLLIER, ANDREW EXECUTIVE OFFICER.
DISHEROON, FRED R. SENIOR LITIGATION COUNSEL ATTORNEY EXAMINER.
FERGUSON, CYNTHIA SENIOR LITIGATOR, ENVIRONMENTAL JUSTICE.
FISHEROW, W. BENJAMIN DEPUTY CHIEF, ENVIRONMENTAL ENFORCEMENT SECTION.
GELDERMANN, EDWARD S. SENIOR LITIGATOR, NATURAL COUNSEL, NATURAL RESOURCES SECTION.
GETTE, JAMES DEPUTY CHIEF, NATURAL RESOURCES SECTION.
GOLDFRANK, ANDREW M. CHIEF, LAND ACQUISITION SECTION.
GRISHAW, LETITIA J. CHIEF, ENVIRONMENTAL DEFENSE SECTION.
HOANG, ANTHONY P. SENIOR LITIGATION COUNSEL, NATURAL RESOURCES.
KILBOURNE, JAMES C. CHIEF, APPELLATE SECTION.
MAHAN, ELLEN M. DEPUTY CHIEF, ENVIRONMENTAL ENFORCEMENT SECTION.
MERGEN, ANDREW DEPUTY CHIEF, APPELLATE SECTION.
MITCHELL, STACEY H. CHIEF, ENVIRONMENTAL CRIMES SECTION.
RUSSELL, LISA L. CHIEF, NATURAL RESOURCES SECTION.
STEWART, HOWARD P. SENIOR LITIGATION COUNSEL.
TENENBAUM, ALAN S. SENIOR LITIGATION COUNSEL, ENVIRONMENTAL ENFORCEMENT.
VADEN, CHRISTOPHER S. DEPUTY CHIEF, ENVIRONMENTAL DEFENSE SECTION.
WARDZINSKI, KAREN M. CHIEF, LAW AND POLICY SECTION.
Executive Office for Immigration Review—EOIR  
OSUNA, JUAN P. DIRECTOR.
ADKINS-BLANCH, CHARLES K. ATTORNEY EXAMINER.
COLE, PATRICIA A. ATTORNEY EXAMINER.
CREPPY, MICHAEL ATTORNEY EXAMINER.
MANN, ANA ATTORNEY EXAMINER.
ESPENOZA, CECELIA MARIE SENIOR ASSOCIATE GENERAL COUNSEL.
GRANT, EDWARD R. ATTORNEY EXAMINER.
GREER, ANNE J. ATTORNEY EXAMINER.
GUENDELSBERGER, JOHN W. ATTORNEY EXAMINER.
HOLMES, DAVID B. ATTORNEY EXAMINER.
MALPHRUS, GARRY D. ATTORNEY EXAMINER.
MILLER, NEIL P. ATTORNEY EXAMINER.
MULLANE, HUGH G. ATTORNEY EXAMINER.
NEAL, DAVID CHAIRMAN, BOARD OF IMMIGRATION APPEALS.
O'LEARY, BRIAN M. CHIEF IMMIGRATION JUDGE.
PAULEY, ROGER ANDREW ATTORNEY EXAMINER.
SCHMIDT, PAUL W. SENIOR IMMIGRATION JUDGE.
STUTMAN, ROBIN M. CHIEF ADMINISTRATIVE HEARING OFFICER.
WENDTLAND, LINDA S. ATTORNEY EXAMINER.
Executive Office for Organized Crime Drug Enforcement Task Forces—OCDETF  
DINAN, JAMES H. EXECUTIVE DIRECTOR.
PADDEN, THOMAS W. DEPUTY DIRECTOR, OCDETF.
Executive Office for U.S. Attorneys—EOUSA  
JARRETT, HOWARD MARSHALL DIRECTOR.
WILKINSON, ROBERT M. PRINCIPAL DEPUTY AND CHIEF OF STAFF.
BELL, SUZANNE L. DEPUTY DIRECTOR.
GUGULIS, KATHERINE C. DEPUTY DIRECTOR ADMINISTRATION.
BEVELS, LISA A. CHIEF FINANCIAL OFFICER.
FLESHMAN, JAMES MARK CHIEF INFORMATION OFFICER.
CHANDLER, CAMERON G. ASSOCIATE DIRECTOR, OFFICE OF LEGAL EDUCATION.
GIBSON, WAYNE CHIEF OF PLANNING, EVALUATION AND PERFORMANCE.
MACKLIN, JAMES GENERAL COUNSEL.
SMITH, DAVID L. COUNSEL FOR LEGAL INITIATIVES.
SUDDES, PAUL PROJECT MANAGER—PALMETTO PROJECT.
VILLEGAS, DANIEL A. COUNSEL, LEGAL PROGAMS AND POLICY.
WISH, JUDITH SPECIAL COUNSEL TO THE PRINCIPAL DEPUTY DIRECTOR.
WONG, NORMAN Y. DEPUTY DIRECTOR AND COUNSEL TO THE DIRECTOR.
Executive Office for U.S. Trustees—EOUST  
WHITE III, CLIFFORD J. DIRECTOR.
CREWSON, PHILIP E. DEPUTY DIRECTOR MANAGEMENT.
ELLIOTT, RAMONA D. DEPUTY DIRECTOR GENERAL COUNSEL.
REDMILES, MARK A. COUNSEL TO THE DIRECTOR.
Justice Management Division—JMD  
LOFTHUS, LEE J. ASSISTANT ATTORNEY GENERAL FOR ADMINISTRATION.
SANTANGELO, MARI BARR DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL FOR HUMAN RESOURCES AND ADMINISTRATION (CHCO).
ALLEN, MICHAEL H. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL FOR POLICY, MANAGEMENT, AND PLANNING, AND CHIEF OF STAFF.
LAURIA-SULLENS, JOLENE A. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL/CONTROLLER.
MCCORMACK, LUKE DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL FOR IT MANAGEMENT/CIO.
GARY, ARTHUR GENERAL COUNSEL.
ALVAREZ, CHRISTOPHER C. DEPUTY DIRECTOR (AUDITING), FINANCE STAFF.
ATSATT, MARILYNN B. DEPUTY DIRECTOR, BUDGET STAFF, PROGRAMS AND PERFORMANCE.
BEASLEY, ROGER DIRECTOR, OPERATIONS SERVICES STAFF.
CLAREY, KATHRYN L. SPECIAL ADVISOR FOR FINANCIAL MANAGEMENT INFORMATION TECHNOLOGY.
DEELEY, KEVIN DEPUTY CHIEF INFORMATION OFFICER FOR IT SECURITY.
DEFALAISE, LOUIS DIRECTOR, OFFICE OF ATTORNEY RECRUITMENT AND MANAGEMENT.
DUNLAP, JAMES L. DIRECTOR, SECURITY AND EMERGENCY PLANNING STAFF.
FELDT, DENNIS G. DIRECTOR, LIBRARY STAFF.
HOLTGREWE, KENT L. DIRECTOR, IT POLICY AND PLANNING STAFF.
JOHNSTON, JAMES W. DIRECTOR, PROCUREMENT SERVICES STAFF.
JORDAN, WYEVETRA APPROPRIATION LIAISON OFFICER.
MORGAN, MELINDA B. DIRECTOR, FINANCE STAFF.
MURRAY, JOHN W. DIRECTOR, ENTERPRISE SOLUTIONS STAFF.
COOK, TERENCE L. DIRECTOR, HUMAN RESOURCES.
NORRIS, J. TREVOR DEPUTY DIRECTOR, HUMAN RESOURCES.
O'BRIEN, HOLLEY DIRECTOR, DEBT COLLECTION MANAGEMENT STAFF.
OLDS, CANDACE A. DIRECTOR, ASSET FORFEITURE MANAGEMENT STAFF.
O'LEARY, KARIN DIRECTOR, BUDGET STAFF.
SUTTON, JEFFREY W. DEPUTY DIRECTOR, BUDGET STAFF, OPERATIONS AND FUNDS CONTROL.
OLSON, ERIC R. DEPUTY, CHIEF INFORMATION OFFICER FOR E-GOVERNMENT SERVICES STAFF.
RODGERS, JANICE M. DIRECTOR, DEPARTMENTAL ETHICS OFFICE.
TOSCANO JR., RICHARD A. DIRECTOR, EQUAL EMPLOYMENT OPPORTUNITY STAFF.
National Security Division—NSD  
CARLIN, JOHN PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL AND CHIEF OF STAFF.
WIEGMANN, JOHN B. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL, OFFICE OF LAW AND POLICY.
GAUHAR, TASHINA DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
TOSCAS, GEORGE Z. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL (COUNTERESPIONAGE-COUNTERTERRORISM).
BRADLEY, MARK A. SPECIAL COUNSEL FOR OVERSIGHT SECTION.
DION, JOHN J. CHIEF, COUNTERESPIONAGE SECTION.
DUNNE, STEVEN M. CHIEF, APPELLATE UNIT.
EVANS, STUART DEPUTY CHIEF, OPERATIONS SECTION.
KAYE, JANICE A. ETHICS OFFICER.
KEEGAN, MICHAEL DEPUTY CHIEF, COUNTERTERRORISM SECTION.
KENNEDY, J. LIONEL SPECIAL COUNSEL FOR NATIONAL SECURITY.
MULLANEY, MICHAEL J. CHIEF, COUNTERTERRORISM SECTION.
O'CONNOR, KEVIN CHIEF, OVERSIGHT SECTION.
PELAK, STEVEN W. DEPUTY CHIEF, COUNTERESPIONAGE SECTION.
SANZ-REXACH, GABRIEL CHIEF, OPERATIONS SECTION.
Office of Community Oriented Policing Services—COPS  
MELEKIAN, BERNARD K. DIRECTOR.
EDERHEIMER, JOSHUA A. PRINCIPAL DEPUTY DIRECTOR.
Office of Information Policy—OIP  
PUSTAY, MELANIE ANN DIRECTOR.
Office of the Inspector General—OIG  
SCHNEDAR, CYNTHIA A. DEPUTY INSPECTOR GENERAL.
BEAUDET, RAYMOND J. ASSISTANT INSPECTOR GENERAL FOR AUDIT.
BLIER, WILLIAM M. GENERAL COUNSEL.
DORSETT, GEORGE L. DEPUTY ASSISTANT INSPECTOR GENERAL FOR INVESTIGATIONS.
FORTINE OCHOA, CAROL ASSISTANT INSPECTOR GENERAL FOR OVERSIGHT AND REVIEW.
MARSKE, CARYN A. DEPUTY ASSISTANT INSPECTOR GENERAL FOR AUDIT.
MCLAUGHLIN, THOMAS F. ASSISTANT INSPECTOR GENERAL INVESTIGATIONS.
PETERS, GREGORY T. ASSISTANT INSPECTOR GENERAL FOR MANAGEMENT AND PLANNING.
LERNER, JAY SENIOR COUNSEL TO THE INSPECTOR GENERAL.
Office of Justice Programs—OJP  
LEARY, MARY LOU PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
BURCH II, JAMES H. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL OPERATIONS MANAGEMENT.
AYERS, NANCY LYNN DEPUTY ADMINISTRATOR FOR POLICY, OJJDP.
FROST, JOYE DEPUTY DIRECTOR, OFFICE FOR VICTIMS OF CRIME.
GARRY, EILEEN M. DEPUTY DIRECTOR FOR PLANNING, BUREAU OF JUSTICE ASSISTANCE.
TRAUTMAN, TRACEY DEPUTY DIRECTOR FOR PROGRAMS, BUREAU OF JUSTICE ASSISTANCE.
GREENHOUSE, DENNIS E. DIRECTOR, COMMUNITY CAPACITY DEVELOPMENT OFFICE.
HANES, MELODEE PRINCIPAL DEPUTY ADMINISTRATOR, OFFICE OF JUVENILE JUSTICE AND DELINQUENCY PREVENTION.
FEUCHT, THOMAS E. EXECUTIVE SCIENCE ADVISOR, NATIONAL INSTITUTE OF JUSTICE.
HENNEBERG, MAUREEN A. DIRECTOR, OFFICE OF AUDIT, ASSESSMENT, AND MANAGEMENT.
IWANOW, WALTER CHIEF INFORMATION OFFICER.
MADAN, RAFAEL A. GENERAL COUNSEL.
MAHONEY, KRISTEN DEPUTY DIRECTOR, POLICY MANAGEMENT, BUREAU OF JUSTICE ASSISTANCE.
MERKLE, PHILLIP DIRECTOR, OFFICE OF ADMINISTRATION.
ROBERTS, MARILYN M. DEPUTY ADMINISTRATOR FOR PROGRAMS, OJJDP.
SABOL, WILLIAM DEPUTY DIRECTOR, BUREAU OF JUSTICE STATISTICS.
RIDGEWAY, GREG DEPUTY DIRECTOR, NATIONAL INSTITUTE OF JUSTICE, OFFICE OF SCIENCE AND TECHNOLOGY.
BALDWIN, LINDA SMART COORDINATOR.
BENDA, BONNIE LEIGH CHIEF FINANCIAL OFFICER.
MARTIN, RALPH DEPUTY CHIEF FINANCIAL OFFICER.
BECK, ALLEN J. SENIOR STATISTICIAN.
Office of Legal Counsel—OLC  
KRASS, CAROLINE DIANE PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
KOFFSKY, DANIEL L. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
RODRIGUEZ, CRISTINA DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
BIES, JOHN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
THOMPSON, KARL R. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
MIZER, BENJAMIN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
COLBORN, PAUL P. SPECIAL COUNSEL.
HART, ROSEMARY A. SPECIAL COUNSEL.
SINGDAHLSEN, JEFFREY P. SENIOR COUNSEL.
Office of Legal Policy—OLP  
TYRANGIEL, ELANA PRINCIPAL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
JONES, KEVIN ROBERT DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
THIEMANN, ROBYN L. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
MELSON, KENNETH SENIOR ADVISOR.
ZUBRENSKY, MICHAEL DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
KARP, DAVID J. SENIOR COUNSEL.
JACOBS, JOANNA SENIOR COUNSEL FOR ALTERNATIVE DISPUTE RESOLUTION.
Office of Legislative Affairs—OLA  
AGRAST, MARK D. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
APPELBAUM, JUDITH C. DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
BURTON, M. FAITH SPECIAL COUNSEL.
ROBERSON, PORTIA L. DIRECTOR, OFFICE OF INTERGOVERNMENTAL AND PUBLIC LIAISON.
Office of Professional Responsibility—OPR  
ASHTON, ROBIN COUNSEL FOR PROFESSIONAL RESPONSIBILITY.
WEINSHEIMER, G. BRADLEY DEPUTY COUNSEL ON PROFESSIONAL RESPONSIBILITY.
Office of Public Affairs—PAO  
SCHMALER, TRACY DIRECTOR.
Office of the Federal Detention Trustee—OFDT  
PEARSON, MICHAEL A. FEDERAL DETENTION TRUSTEE.
MUSEL, DAVID F. DIRECTOR, JPATS.
VARGO, BRUCE E. SENIOR ADVISOR (DEPUTY).
Office of the Pardon Attorney—OPA  
RODGERS, RONALD L. PARDON ATTORNEY.
Office on Violence Against Women—OVW  
HANSON, BEATRICE PRINCIPAL DEPUTY DIRECTOR.
Professional Responsibility Advisory Office—PRAO  
DUNSTON, JERRI U. DIRECTOR.
Tax Division—TAX  
DICICCO, JOHN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
CIMINO, RONALD ALLEN DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
ASHFORD, TAMARA DEPUTY ASSISTANT ATTORNEY GENERAL.
BALLWEG, MITCHELL J. CHIEF, CRIMINAL ENFORCEMENT SECTION, WESTERN REGION.
CIHLAR, FRANK P. CHIEF, CRIMINAL APPEALS AND TAX ENFORCEMENT POLICY SECTION.
DONOHUE, DENNIS M. SENIOR LITIGATION COUNSEL.
PINCUS, DAVID CHIEF, COURT OF FEDERAL CLAIMS SECTION.
GIBSON, STUART D. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
HAGLEY, JUDITH SENIOR TRIAL ATTORNEY.
HARTT III, GROVER SENIOR TRIAL ATTORNEY.
HEALD, SETH G. CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION, CENTRAL REGION.
HUBBERT, DAVID A. CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION, EASTERN REGION.
HYTKEN, LOUISE P. CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION, SOUTHWESTERN REGION.
JOHNSON, CORY SENIOR TRIAL ATTORNEY.
KEARNS, MICHAEL J. CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION, SOUTHERN REGION.
KOVACEV, ROBERT SENIOR TRIAL ATTORNEY.
LINDQUIST III, JOHN A. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
MELAND, DEBORAH CHIEF, OFFICE OF REVIEW.
MULLARKEY, DANIEL P. CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION, NORTHERN REGION.
PAGUNI, ROSEMARY E. CHIEF, CRIMINAL ENFORCEMENT SECTION, NORTHERN REGION.
ROTHENBERG, GILBERT S. CHIEF, APPELLATE SECTION.
SALAD, BRUCE M. CHIEF, CRIMINAL ENFORCEMENT SECTION, SOUTHERN REGION.
SAWYER, THOMAS SENIOR TRIAL ATTORNEY.
SERGI, JOSEPH A. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
SHATZ, EILEEN M. SPECIAL LITIGATION COUNSEL.
SMITH, COREY J. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
STEHLIK, NOREENE C. SENIOR TRIAL ATTORNEY.
SULLIVAN, JOHN SENIOR TRIAL ATTORNEY.
WARD, RICHARD CHIEF, CIVIL TRIAL SECTION WESTERN REGION.
U.S. Marshals Service—USMS  
DUDLEY, CHARLES C. DEPUTY DIRECTOR.
AUERBACH, GERALD GENERAL COUNSEL.
BROWN, SHANNON B. ASSISTANT DIRECTOR, INFORMATION TECHNOLOGY.
FALLON, WILLIAM T. ASSISTANT DIRECTOR, TRAINING.
HARLOW, DAVID ASSISTANT DIRECTOR, INVESTIGATIVE OPERATIONS.
CAULK, CARL ASSISTANT DIRECTOR FOR JUDICIAL SECURITY.
JONES, SYLVESTER E. ASSISTANT DIRECTOR, WITNESS SECURITY.
MERTENS, STEVEN M. ASSOCIATE DIRECTOR, ADMINISTRATION.
MORALES, EBEN ASSISTANT DIRECTOR, ASSET FORFEITURE.
PROUT, MICHAEL J. ASSISTANT DIRECTOR, OFFICE OF INSPECTION.
SNELSON, WILLIAM D. ASSISTANT DIRECTOR, TACTICAL OPERATIONS.
O'BRIEN, CAROL DEPUTY ASSISTANT DIRECTOR, ACQUISITION AND PROCUREMENT.
DOLAN, EDWARD SPECIAL ASSISTANT FOR FINANCIAL SYSTEMS.

[FR Doc. 2012-23591 Filed 9-24-12; 8:45 am]

BILLING CODE 4410-NW-P

Site Feedback